DVEŘE ČERNÝ MOST

Firma se zaměřením na prodej dveří, zárubní a doplňků pro deře a bezpečnost přiotvírání dveří, firma vlastní síť značkových prodejen s dveřmi zn.Sapeli a Loprais. Prodejna na Černé Mostě je zaměřena na prodej dveří, zárubní zn. Sapeli. V naší široké nabídce naleznete základní tipy dveří od interiérových dveří ( prosklené dveře, dveře s výplní, skleněné dveře, celoskleněné dveře, dřevěné i plastové dveře, lamelové dveře, harmonikové dveře, kyvné dveře, posuvné dveře, vnitřní dveře, bezpečnostní dveře ), dveře vchodové ( bezpečnostní dveře, protipožární dveře, dřevěné i prosklené dveře ), zárubně, také kvalitní kování značky Cobra či dveřní pouzdra Eclisse.

Interiérové dveře a zárubně na míru zn. Sapeli

Provádíte rekonstrukci ve zděném či v panelovém bytě?
Hledáte nový design dveří ať do předsíně, kuchyně, obýváku nebo koupelny, který zvírazní obývací prostor.
Při rekonstrukci nebo zvelebení interiéru, stavby nového bytu doporučujeme se věnovat dveřím. Dveře jsou bezpečnostní prvek interiéru, který nejen zabezpečí prostor, ale i jej odděluje, nebo snižuje hluk. Dveře jsou dlouhodobou investicí, musí být přiměřeně odolné a měly by ladit s interiérem. Bytové dveře zn. Sapeli díky bohatému sortimentu typů a druhů splní zákazníkovy požadavky.
Interiérové dveře zn. Sapeli: nepřeberné množství interiérových dveří v několika základních řadách s povrchovou úpravou dýhované, laminátové, foliované, prosklené, plastové, dřevo, skleněné, posuvné, harmonikové, laminátové i kyvné atd..
Vybere si skutečně každý. Vkus žádného zákazníka není a ani nebude v tomto směru o nic ošizen. Ideální kombinace dveří a dřevěné obložkové zárubně lze docílit skutečné proměny celkové atmosféry interiéru.

Vchodové dveře a zárubně na míru zn. Loprais

Vchodové dveře zajišťují bezpečí domova a současně jsou i vizitkou domova. Klademe velký důraz nejen na jejich vzhled, ale i na bezpečnost a tepelnou izolaci. Tradičně se dveře vyrábí ze dřeva, vchodové dveře zaručují dlouhou životnost, bezproblémovou funkčnost a velkou nabídku designů. Kvalita a stabilita vchodových dveří zn. Loprais je dána nejen kvalitními materiály a ověřenou konstrukcí, ale i pečlivým provedením všech detailů.

Pěkná podlaha rozzáří každý interier a proto vám nabídneme laminátové podlahy značky Balterio s věrnou imitací přírodního povrchu dřeva. V neposlední řadě jsou zajímavé produky firmy Stegu, která se specializuje na kamenné obklady.

.
.

Interiérové dveře, lamelové dveře, skládací dveře, prosklené dveře, dřevěné dveře, celoskleněné dveře, skleněné dveře, posuvné dveře, kyvné dveře, dveře s výplní, bytové dveře, domovní dveře, podkrovní dveře, koupelnové dveře, ložnicové dveře, bílé dveře, vstupní dveře, šedé dveře, dveře bříza, dveře smrk, dveře do ložnice, dveře do podkroví, dveře dub, dveře buk, dveře do chodby, dveře do předsíně, dveře do pokoje, dveře do koupelny, dveře do kanceláře, dveře do pokoje, dveře do garsonky, dveře borovice, dveře švestkat, dveře ořech, dveře třešeň, zárubně a dveře, zárubně, bezpečnostní dveře, bezpečnostní kování, kliky, panty do dveří, bezpečnostní zámky, atip, luxus, levný, levně, montáž, montáže, prodej, Černý Most, Praha,

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .